AYDOĞAN'DA KARİYER

Aydoğan İnşaat, müşterilerine verdiği hizmeti daima daha ileri taşımayı amaçlayan profesyonel bir ekipten oluşur. Şirketlerin gerçek sermayesinin insan kaynağı olduğu inancıyla kaliteli hizmet anlayışı benimsenir.

ÜCRET VE YAN HAKLAR;

Aydoğan ekibinin ücret ve yan hakları belirlenirken yetkinlikleri, üstlendikleri görev ve sorumlulukları, eğitimleri ve iş tecrübelerini dikkate alınır. Yılda 1 kez yapılan ücret artışlarında, enflasyon gelişimi, sektör ücret verileri, performans değerlendirme sonuçları dikkate alınarak rekabetçi ücret yapısı sağlanır. Ücret artış süreci aynı zamanda performansa dayalıdır. Aydoğan’ın çalışanlarına sağladığı ücret paketi; maaş, prim, yemek kartı, yol yardımı, özel sağlık sigortası, pozisyon bazlı şirket telefonunun ve şirket aracının ve yanı sıra avans imkânlarından oluşur.

EĞİTİM VE GELİŞİM;

Çalışanlara kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunularak insan odaklı bir yaklaşım ortaya konur. Aydoğan İnşaat, çalışana verilen değer ve insan kaynağının devamlı geliştirilmesi adına gerekli adımları atarken, sektörün uzman insan kaynağını bünyesinde bulundurmanın gücünü müşterilerine yansıtır.

PERFORMANS;

Aydoğan Performans Yönetim Sistemi; Aydoğan kurumsal hedeflerini bireysel hedeflere indirgeyerek kurum başarısını ve aynı zamanda Aydoğan’lıların daha yüksek performans göstermelerini sağlamayı hedefler. Çalışanlar Aydoğan hedefleri kapsamında bireysel hedeflerini gerçekleştirmek için çalışırlar. Her yıl gerçekleşen performans değerlendirme dönemi sonrasında çalışanlara farklı kariyer yolları sunulurken başarıları ile paralel olarak ödüllendirilirler.

Aydoğan’da başarı öyküleri yazan ekipte yer almak, şirketimizi geleceğe taşımak için başvurularınızı form yoluyla iletebilirsiniz.

Bu alanın doldurulması zorunludur.
Geçerli bir telefon giriniz.
Lütfen geçerli bir E-posta adresi giriniz.
Geçerli bir dosya yükleyiniz.
BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU

GÖNDERİLİYOR,
LÜTFEN BEKLEYİNİZ


ÜZGÜNÜZ BİR HATA OLUŞTU.

FORM BAŞARILI BİR ŞEKİLDE İLETİLDİ.

GÜVENLİK KODUNU KONTROL EDİNİZ.

Kabul edilen dosya formatları:
ppt, doc, docx, pdf