ARAMA SONUÇLARI

ARSAMI DEĞERLENDİR
Sayfaya Git

Değerli Arsa Sahipleri,

Daha iyi bir yaşam ve güzellik arayışında olan herkes için prestijli ve karlı gayrimenkul projeleri geliştiren Aydoğan yeni projeleri için arsa arayışına devam ediyor. Beklentileriniz çerçevesinde arsanızın üzerinde en karlı projeyi geliştirebilmemiz için arsa bilgi formunu doldurabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz paylaştığınız bilgiler ışığında ön çalışmalarını yapıp sizlerle en kısa sürede iletişime geçecektir.

HAKKIMIZDA
Sayfaya Git

1965 yılından beri gerçekleştirdiği konut projeleriyle binlerce aileyi daire sahibi yaparak hayallerine kavuşturan Aydoğan İnşaat; Çanakkale inşaat sektörünün en deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biridir.

1965 yılının başlarında inşaat sektöründe ilk temeli İstanbul'da atan Aydoğan, 1980 yılından sonra projeleri ve çalışmalarını şu anda bulunduğu Çanakkale ve ilçelerinde devam ettirmiştir.

1990'lı yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Aydoğan, 2000'li yıllardan itibaren her kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

Feyzullah Aydoğan’ın kuruculuğunu yaptığı inşaat şirketi bugün akaryakıttan otomotive, sigortacılıktan, turizme pek çok alanda faaliyet gösteren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.

Aydoğan İnşaat, odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını köklü geçmişinden aldığı güç ile harmanlamıştır.

DOĞAL HAYATTA MÜKEMMEL KONFOR

Doğal hayatı modern konfor ile buluşturan Aydoğan İnşaat, “kent insanının doğal hayatta yaşama isteğini” en modern şekilde karşılamak için daha büyük projelere hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Feyzullah Aydoğan’ın kuruculuğunu yaptığı inşaat şirketi bugün akaryakıttan otomotive, sigortacılıktan, turizme pek çok alanda faaliyet gösteren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.
Aydoğan İnşaat, odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını köklü geçmişinden aldığı güç ile harmanlamıştır.

VİZYON VE MİSYONUMUZ

Vizyonumuz

“İnsan Odaklı” düşünce yapısı ile hayat boyu kalite anlayışını benimsemek ve Aydoğan İnşaat’ı herkesin güvenle tercih edebileceği, müşteri beklentilerine uygun bir şirket haline getirmektir.

Misyonumuz

Deneyimlerimizden aldığımız güç ile inşaat sektöründe örnek ve öncü kuruluş olmak ve bu alanda değer yaratmaktır.

DEĞERLERİMİZ

  • İnsana Saygı
  • İnsan Odaklı Düşünme
  • Tüm Paydaşların Memnuniyeti
  • Topluma Katkı Sağlamak
  • Sürekli Gelişim
  • Şeffaflık
  • Güvenirlilik
KALİTE POLİTİKAMIZ
Sayfaya Git

Kalite Politikası

Kaliteli Hizmetimiz İle Sizin İçin Yıllardır “Güven” İnşa Ediyoruz.

Aydoğan İnşaat olarak 50 yıllık sektörel tecrübemizle güvenilir olmak, müşteri memnuniyetine uygun projeler gerçekleştirmek ve verimli çalışmak gibi konulara büyük önem veriyoruz. Hayata geçirdiğimiz her projede yenilikçi ve zamanının ötesinde işlere imza attık. Kazandığımız saygınlık ve prestijle, hem kazandığımız güvenin hem de kaliteyi yaşanılabilir kılmanın gururunu yaşıyoruz.

Her koşulda 1 numara olma hedefimiz ve müşteri memnuniyetini iyileştirme stratejimiz ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun bir kalite politikasıyla hareket ediyoruz.

Kalite politikamızı oluştururken müşteri memnuniyetinin yanı sıra, toplumsal sorumluluk bilincine de büyük önem veriyoruz. Bunu yaparken de sürdürülebilir bir yaşam için topluma faydalı olmayı ve iş faaliyetlerinin çevreye olumsuz etkilerini minimum seviyede indirgemeyi amaçlıyoruz.

Müşteri ve çalışan beklentileri arasında kurduğumuz kusursuz denge ile kalite standartlarımızı sürekli yükseltmeyi hedeflerken, bu ilkeler doğrultusunda Kalite Politikamızı en etkin şekilde uygulamaya gayret gösteriyoruz.

Projelerimiz Referansımızdır…
İŞ BİRLİĞİ OLANAKLARI
Sayfaya Git

Aydoğan İnşaat; köklü kurum kültürü ve yılların tecrübesi ile projelerini geliştirirken alanında uzman ekibi ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

İş birliği olanakları için aşağıdaki formlar aracılığıyla bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Yetkililerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU

GÖNDERİLİYOR,
LÜTFEN BEKLEYİNİZ


ÜZGÜNÜZ BİR HATA OLUŞTU.

FORM BAŞARILI BİR ŞEKİLDE İLETİLDİ.

GÜVENLİK KODUNU KONTROL EDİNİZ.

Kabul edilen dosya formatları:
ppt, doc, docx, pdf