KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Politikası

Kaliteli Hizmetimiz İle Sizin İçin Yıllardır “Güven” İnşa Ediyoruz.

Aydoğan İnşaat olarak 50 yıllık sektörel tecrübemizle güvenilir olmak, müşteri memnuniyetine uygun projeler gerçekleştirmek ve verimli çalışmak gibi konulara büyük önem veriyoruz. Hayata geçirdiğimiz her projede yenilikçi ve zamanının ötesinde işlere imza attık. Kazandığımız saygınlık ve prestijle, hem kazandığımız güvenin hem de kaliteyi yaşanılabilir kılmanın gururunu yaşıyoruz.

Her koşulda 1 numara olma hedefimiz ve müşteri memnuniyetini iyileştirme stratejimiz ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun bir kalite politikasıyla hareket ediyoruz.

Kalite politikamızı oluştururken müşteri memnuniyetinin yanı sıra, toplumsal sorumluluk bilincine de büyük önem veriyoruz. Bunu yaparken de sürdürülebilir bir yaşam için topluma faydalı olmayı ve iş faaliyetlerinin çevreye olumsuz etkilerini minimum seviyede indirgemeyi amaçlıyoruz.

Müşteri ve çalışan beklentileri arasında kurduğumuz kusursuz denge ile kalite standartlarımızı sürekli yükseltmeyi hedeflerken, bu ilkeler doğrultusunda Kalite Politikamızı en etkin şekilde uygulamaya gayret gösteriyoruz.

Projelerimiz Referansımızdır…
BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU

GÖNDERİLİYOR,
LÜTFEN BEKLEYİNİZ


ÜZGÜNÜZ BİR HATA OLUŞTU.

FORM BAŞARILI BİR ŞEKİLDE İLETİLDİ.

GÜVENLİK KODUNU KONTROL EDİNİZ.

Kabul edilen dosya formatları:
ppt, doc, docx, pdf