GRUP ŞİRKETLERİ

aydogan-insaat

Aydoğan İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti

Çanakkale’nin güçlü gruplarından Aydoğan, başta inşaat sektörü olmak üzere pek çok alanda hizmet vermektedir. Genç ve hızla büyüyen bir nüfusa sahip olan ülkemizde çağdaş konutlar üreten Aydoğan, önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Aydoğan Grubu'nun nüvesini oluşturan Aydoğan İnşaat, 50 yıllık geçmişiyle yapı sektörünün en deneyimli kuruluşlarından biridir.

www.aydoganinsaat.com.tr

aydogan-petrol

Aydoğan Petrol

Aydoğan Petrol, BP bayisi olarak 1990’dan bu yanan Çanakkale-Lapseki’de hizmet vermektedir.

www.aydoganbp.com.tr

toyota

Aydoğan Toyota Plaza

Aydoğan Otomotiv Toyota Bayisi olarak 1999’dan bu yana Çanakkale’de Toyota müşterilerine satış ve satış sonrası olarak hizmet vermektedir.

www.toyotaaydogan.com.tr

Citroen_2016_logo.svg

Aydoğan Citroën Plaza

Aydoğan Otomotiv, 2016’dan bu yana Citroën Bayisi olarak Çanakkale’de Citroën müşterilerine satış ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.

www.citroenaydogan.com.tr  

x-change

Aydoğan X-Change By Toyota

Aydoğan Otomotiv 2016’dan bu yana X-Change Bayisi olarak Çanakkale’de hizmet vermektedir. İkinci el otomobil satışında güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını getirmek amacıyla kurulan X-Change By Toyota, Çanakkale'nin otomotiv sektöründeki lideri konumunda bulunan Aydoğan Grup bünyesinde faaliyet göstermektedir.

www.toyotayagit.com

akcansa

Feyzullah Aydoğan İnşaat San. Ltd. Şti

Aydoğan Grup bünyesinde 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız inşaat malzemeleri sağlamaktadır. Aynı zamanda Çanakkale’de pazarında lider çimento markası Akçansa ana bayisi olarak faaliyetine devam etmektedir.

aydogan-sigorta

Aydoğan Sigorta Aracılık Hizmetleri

Aydoğan Sigorta Aracılık Hizmetleri, sektörün öncü sigorta şirketleri ve tecrübeli birikimiyle 1999 yılından bu yana müşterilerinin kurumsal ve bireysel sigorta ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için hizmet vermektedir.

www.aydogansigorta.com

entur

Aydoğan Turizm

Aydoğan Grup, 2002 yılından bu yana turizm sektörünün lider markası En-Tur Termal Otel ile termal tesisleri ile ünlü Balıkesir – Edremit’te, hizmet vermektedir.

www.entur.com.tr

BİLGİ TALEP FORMU

BİLGİ TALEP FORMU

GÖNDERİLİYOR,
LÜTFEN BEKLEYİNİZ


ÜZGÜNÜZ BİR HATA OLUŞTU.

FORM BAŞARILI BİR ŞEKİLDE İLETİLDİ.

GÜVENLİK KODUNU KONTROL EDİNİZ.

Kabul edilen dosya formatları:
ppt, doc, docx, pdf